Голова Херсонської міської організації Аграрної партії передав на благодійність півтисячі пасок

Напередодні світлого свята на ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», генеральним директором якого є голова Херсонської міської організації Аграрної партії України Сергій Дуров проведено обряд освячення сировини, обладнання і приміщень для великодньої випічки.

 


Як вважає Сергій Дуров, будь-яку справу слід починати з Божою поміччю, тим більше таку відповідальну, як випікання пасок. Щоб створити по-особливому теплу атмосферу виробництва головної пасхальної страви, на їх завод вже не перший рік запрошують священика. 


«Пасха найсвятіше свято. Адже паска одне з найскладніших кулінарних виробів. Ми це розуміємо і по-особливому ставимося до його випічки. Тому наші майстри традиційні пасхальні ласощі печуть з самим світлим і добрим настроєм, щоб вони вийшли особливо смачними і пишними», наголошує він.


За словами гендиректора підприємства, в цьому році ними планується виготовити близько 70 тисяч великодніх виробів. А понад півтисячі пасок підуть на благодійність: українським захисникам в зону АТО, у військові частини та дитячі будинки.

«Користуючись нагодою, хочу привітати всіх жителів Херсонщини з наступаючим світлим святом Пасхи, побажати їм щастя і радісних великодніх днів в колі сім'ї», додав Сергій Дуров.